درباره ما

شرکت فارمد پلیمر رایان

شرکت فارمد پلیمر رایان با هدف تولید تجهیزات پزشکی و محصولات دارویی در سال 1393فعالیت خود را آغاز و در این راستا مطابق با نیاز های کشور که عمدتا برای اولین بار در کشور به تولید انبوه برسد نسبت به تدوین طرح تجاری خود اقدام و براساس آن طراحی، ساخت و تولید مجموعه ای از این محصولات را عملیاتی نموده است.

کیفیت بالا، رضایت مشتری و تطابق با استاندارد های بین المللی از اصولی بوده که این شرکت از مرحله امکان سنجی  و طراحی تا فروش مطابق با آن سیاست گذاری کرده است. استفاده از تکنولوژی های روز و ارتباطات بین المللی جهت انتقال دانش فنی و همچنین بهره برداری از توانمندی های علمی و صنعتی داخل کشور سبب شده تولید انبوه محصولات جدید برای اولین بار در ایران اجرایی شود.

 

شرایط تولید خوب در کارخانه بر اساس الزامات اساسی محصول Clean RoomوGMP پیاده سازی و گواهی ISO13485 و CE اخذ شده است. تکنولوژی تولید مطابق با تکنولوژی روز دنیا با بهره گیری از دانش موجود در مجموعه در جهت اتوماسیون خطوط تولید به منظور کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری مستقر شده است.

این شرکت اعتقاد دارد ترکیبی از طراحی مناسب و ایجاد امکانات تولید با رعایت تکرارپذیری کیفیت و با محوریت رضایت مندی مشتری در جهت نیل به تعالی سازمان همواره نقش موثری دارد.برنامه ریزی دقیق و پایش سیستم تحقیق و توسعه در سازمان بر اساس اهداف کوتاه مدت و طولانی مدت جهت توسعه بازار و افزایش رضایت مشتری جز ضروری و لاینفک سازمان از آغاز کار بوده است که بر اساس رویکرد مدیریت ارشد سازمان در خط مشی شرکت، تعیین کننده می باشد. میل به تولید محصولات High-Tech و تامین نیاز های داخل کشور و هم چنین صادرات به کشور های بازار هدف از سیاست ها و اهداف اصلی این شرکت بوده که در حال انجام و همچنین توسعه بازار ها می باشد.