۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷

سالروز تاسیس شرکت فارمد پلیمر رایان

سالروز تاسیس شرکت فارمد پلیمر رایان دکتر آرین قصری مدیر عامل شرکت فارمد پلیمر رایان در پیامی سالگرد تاسیس شرکت را به همه کارکنان گرامی، مشتریان گرانقدر تبریک گفت.

با درود به همکاران عزیز،
ضمن تبریک سالروز آغاز عزم و حرکت برای راه اندازی فعالیت تولیدی به خانواده تلاشگر شرکت فارمد پلیمر، و همراهی همه شما در سختی ها و مشکلات در این مسیر و قدردانی از تحمل آنها، امیدوارم که جهت تعالی سازمان با ارتقا تفکر و توانمندی و دانش فنی و خرد جمعی و تشریک مسائی و اراده دو چندان و تلاش بیشتر گروهی و رعایت دستورالعمل ها برای رسیدن به اهداف سازمان موفقیت های بیشتری را در آینده نزدیک کسب نماییم.
ایجاد برند با خلاقیت و  با حفظ کیفیت و بازاریابی و بازارداری و فروش هوشمندانه محقق خواهد شد.


با سپاس از همکاران و مشتریان وفادار شرکت فارمد پلیمر

 

 

 

 

شرکت فارمد پلیمر رایان(دانش بنیان)، با هدف تولید تجهیزات پزشکی در پایه پلیمر در سال 1393 فعالیت خود را آغاز نمود. نوآوری، کیفیت بالا، افزایش سطح رضایت‌مندی مشتری و تطابق با استانداردها از اصولی بوده که این شرکت از مرحله امکان سنجی، طراحی تا فروش مطابق با آن سیاست‌گذاری کرده است.
شرایط تولید خوب در کارخانه بر اساس الزامات اساسی محصول  GMPپیاده سازی شده است. تکنولوژی تولید مطابق با تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از دانش موجود در مجموعه در جهت اتوماسیون خطوط تولید به منظور کاهش هزینه ها و افزایش بهره‌وری مستقر شده است.
این شرکت اعتقاد دارد ترکیبی از طراحی صحیح، بازاریابی هوشمندانه و بر اساس نیاز کشور،طراحی محصول و ایجاد خطوط تولید و ارائه خدمات مناسب در جهت نیل به اهداف سازمانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن نقشی کلیدی دارد.

برنامه‌ریزی دقیق و پایش سیستم تحقیق و توسعه در سازمان بر اساس اهداف طولانی مدت و کوتاه مدت جهت توسعه بازار و افزایش رضایت مشتری جزء ضروری و لاینفک سازمان از آغاز کار بوده است که بر اساس رویکرد مدیریت ارشد سازمان در خط مشی شرکت تعیین کننده می‌یاشد.

تماس با ما

::دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، خیابان غفاری، پلاک 47 

::کارخانه: تهران،جاده شهریار به اشتهارد،شهرک صنعتی صفادشت،بلوار فروردین،کوچه اول شرقی، پلاک 104

:: تلفن: 26451091-021 و 88343853-021

:: فکس 88312390-021

:: ایمیل: info@pharmedpolymer.com

ERRNO: 2
TEXT: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_k8c9r9g36go9jk8ahsalk9g8t6, O_RDWR) failed: Permission denied (13)
LOCATION: Unknown, line 0, at July 29, 2021, 4:15 am
Showing backtrace: